20 stycznia 2021 Imieniny: Fabioli, Miry, Sebastiana

zaścianek Babie Lato

Propozycje programowe

Zaścianek

Pikniki organizujemy głównie dla firm lub dla większej grupy uczestników. Specjalizujemy sięe także w organizacji wesel, komunii.

Standardowo zapewniamy świetnie przygotowany i zadbany teren (posprzątany, skoszona trawa, dwa ogniska, wiejska umywalka, daszki nad miejscami cateringowymi), dwie strzechy (jedna ze stylowymi stołami i ławami dla 100 osób,Best Replica Watches druga jako bar dla 20 osób), miejsca na boiska sportowe i tory przeszkód, oświetlenie terenu, parking na ponad 100 pojazdów, dla organizatorów zaplecze techniczne (rozprowadzone po terenie prąd i woda).

Ponadto, na życzenie zorganizujemy każde zlecenie zapewniając niezbędne zaplecze logistyczne nawet dla paru tysięcy osób.

Na razie mamy jeden, letni domek kampingowy. będzie więcej gdy zgłosi się sponsor. Chętnie przyjmujemy gości z namiotami.

Inne  miejsca noclegowe są w pobliżu i można tam wynająć >>>>>.

Propozycje programowe

Zapewniamy spotkania trzeciego stopnia z czterema żywiołami: ziemią, wodą, powietrzem i ogniem.

Na lądzie.Wyprawy rowerowe, piesze i konne po najpiękniejszych szlakach i rezerwatach Puszczy Bolimowskiej. Będą indywidualne i zbiorowe zmagania sportowe. Survival i paintball sprawdzą twój i twojego zespołu charakter. Szkolenia w plenerze nie mają sobie równych. Piosenkarze, kabarety, zespoły muzyczne też lubią imprezy plenerowe. Dzieciom niczego nie zabraknie: dmuchańce, latawce, spotkania ze zwierzętami i ulubionymi bohaterami książek czy filmów. Nawet piaskownica ma u nas ponad 100 m2. Grzybobrania!!!

Po wodzie. Spływ jest niezapomnianym przeżyciem. Na pewno oderwiecie się od codzienności. Zrobicie bajeczne zdjęcia „wodoodpornym” aparatem, gdyż rzeka Rawka mknie i meandruje przez sam środek dzikiej Puszczy. Od czasu do czasu przeniesiecie kajak przez zwalone w poprzek rzeki drzewo. Na pobliskim zalewie popływacie na żaglówkach. Staw umożliwi grę na pontonach w hokeja lub w koszykówkę. Można wędkować i nurkować. Można też leżeć w pontonie i nic więcej nie robić. Ratownicy czuwają. Spotkania z wodnym żywiołem organizujemy przede wszystkim dla większych grup a zwłaszcza jako część programu integracyjnego.

Nie organizujemy więc indywidualnych spływów kajakowych. Jeżeli ktoś chce spływać prywatnie-rodzinnie, to polecamy kontakty z zaprzyjaźnionymi ośrodkami wypoczynkowym w >>>Przystanii Ekoturym; w >>>Ośrodku wypoczynkowym SOSENKA, w Budach Grabskich, w >>> gospodarstwie agroturystycznym Nad Rawką.

W powietrzu.Wyobraźcie sobie przeżycia, których doznacie szybując nad Puszczę poprzecinaną krętą rzeką, utkaną mrugającymi oczkami stawów i z imponującym 40. hektarowym zalewem. U nas możecie to przeżyć wznosząc się balonem lub szybując paralotnią. Podobnych emocji dostarczą wam zjazdy na linach z wysokich drzew i wzgórz, czy skoki na bungee.

Nad ogniem.Wieczory rozświetlą ogniska, przez które można skakać, albo zaprosimy Was na spacer po … rozżarzonych węglach.

Catering.

Nasza kuchnia zawsze wygrywała z konkurencją. Gwarantujemy urozmaicone, dobrane do gustu gości menu. Wiemy co lubią jeść kobiety, mężczyźni a co dzieci. Gwarantujemy, że jedzenia i napojów nie zabraknie. Gwarantujemy konkurencyjne, niższe ceny.

 

 

powrót
laserpointer