20 stycznia 2021 Imieniny: Fabioli, Miry, Sebastiana

zaścianek Babie Lato

Organizacja

Informacje nie tylko dla organizatorów.

Zaścianek Babie Lato jest gospodarstwem agroturystycznym udostępniającym swój teren na organizację imprez firmowych i prywatnych.

W ciągu około godziny można dojechać do nas z Warszawy, Łodzi i Płocka. Około pół godziny zajmie dojazd z Sochaczewa, Łowicza, Żyrardowa, Mszczonowa, Rawy Mazowieckiej. 

Oferujemy miejsce w Zaścianku-Poddębie (12 hektarów).

Znajduje się tu miejsce na organizację imprez nawet dla paru tysięcy osób.

Teren przyjazny dla osób niepełnosprawnych

Do dyspozycji jest: parking na ponad sto pojazdów. Idąc dalej miniecie oryginalną strzechę, pod którą przy stylowych stołach zasiądzie wygodnie około 100 osób. Bar nad Stawem przyjmie wszystkich spragnionych napojów i deserów. Wśród drzew, w Leniwym Lasku rozrzucone są miejsca przy których ustawione są stoły. Na ścianie zagajnika  jest toaleta z przysznicami,także dla osób niepełnosprawnych. Dalej jest 10 plenerowych prysznicy.

W zależności od potrzeb aranżujemy miejsca na boiska sportowe, tory przeszkód czy na inne potrzeby programowe. Można też rozstawiać namioty o dowolnych rozmiarach.  Gwarantujemy podstawowe oświetlenie strzechy, baru, umywalki i terenu. W miejscach znajdują się punkty poboru wody głębinowej (z 25 m) i skrzynki prądowe. Woda nadaje się do picia (przebadana przez SANEPID), choć nie jest najsmaczniejsza.

Wynajęcie terenu.

Koszt wynajęcia terenu Zaścianka zależy od określenia wynajmowanej >>>j MIEJSCÓWKI.

Cena uzależniona jest też od wielkości przesięwzięcia, jak ilości gości, zaangażowania logistycznego, programu, ilości dni najmu itp. 

Za stawem i dalej na "Zakręcie" można realizować dowolne punkty programu, nawet survivalowe itp. Te dwa tereny graniczą na około 850 metrach z rzeką Rawką. Tam niekiedy organizujemy spływy dla rodzin z dziećmi i tam też kończą się ambitniejsze, parogodzinne spływy organizowane przez zaprzyjaźnine firmy kajakowe.

Za stawem urządziliśmy pięć pól namiotowych.

Standard

Standardowo zapewniamy świetnie przygotowany i zadbany teren (posprzątany, skoszona trawa, ustawione ogniska). Pod Strzechą jest 100 miejsc siedzących na ławach wiejskich i przy stylowych stołach. Do dyspozycji jest też bar z bali (na zdjęciu obok na pierwszym planie). Strzecha, bar, wiejska umywalka i teren są oświetlone. Nad niektórymi punktami cateringowymi możemy postawić zadaszenia. Na terenie rozprowadzona jest woda (3 punkty) oraz prąd (4 skrzynki RB - 10KW).

y


Niestety, nie możemy wszystkiego zagwarantować. Są więc utrudnienia.

Nie możemy na 100 % zagwarantować dostawy prądu. Jeżeli nastąpi wyłączenie prądu dla wsi, to i u nas jego nie będzie. Wprawdzie dotąd nie zdarzyły się wyłączenia w trakcie imprezy, ale zdarzyć się mogą. Mamy agregaty na małe imprezy, ale dla bezpieczeństwa na duże imprezy trzeba sprowadzać agregator prądotwórczy o niezbędnej mocy.

Mamy też swoje wymagania.

W trakcie trwania imprezy na terenie nie może przebywać żaden samochód, przyczepki itp. Agregaty prądotwórcze, chłodnie cateringowe itp. - zasłaniamy zastawkami. Dzięki temu goście mają niezafałszowany kontakt z przyrodą. W trakcie przygotowań pojazdy poruszają się z szybkością nie większą niż 5-10 km./godz.

Jeżeli to możliwe, ograniczamy hałas. Namawiamy organizatorów imprezy do stosowania nagłośnienia tylko przy realizacji konkretnych punktów programu: konferansjerka, zabawy taneczne, koncert itp. Pomiędzy nimi prosimy o wyłączanie agresywnego, muzycznego tła, albo serwowanie go w taki sposób, aby „nie przebijał się” poza określone miejsca.

Niechętnie akceptujemy agresywne wizualnie materiały reklamowe (parasole z logiem, banery itp.), zwłaszcza jeżeli nie są to materiały danej firmy albo nie wynikają ze współpracy programowej.

Wynajęcie terenu

Koszt wynajęcia terenu Zaścianka zależy od określenia wynajmowane >>>j MIEJSCÓWKI. Cena uzależniona jest też od wielkości przesięwzięcia, jak ilości gości, zaangażowania logistycznego, programu, ilości dni najmu itp.

Zapraszamy do kontaktu (babielato@babielato.pl), z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę wraz z wyceną.

Aby mieć pewność zarezerwowania uzgodnionego wcześniej terminu, należy wpłacić bezzwrotną zaliczkę w wysokości 49% uzgodnionej kwoty. Następnie, na tydzień przed planowaną imprezą, należy dopłacić pozostałą kwotę z podatkiem VAT (23%). Za zniszczenia poczynione przez uczestników imprezy, wykraczające poza zwykłe użytkowanie rzeczy, płaci organizator imprezy.

Informacje dodatkowe

Przy organizowaniu imprezy trzeba brać pod uwagę koszty dodatkowego wyposażenia, obsługi i realizacji programu. Firma i organizator imprezy muszą być tego świadomi.

Logistyka

Oprócz kosztów wynajęcia terenowych toalet (dla imprez powyżej 700 osób) i agregatów prądotwórczych (dla dużych imprez), trzeba zaplanować – zwłaszcza w okresie wczesnowiosennym i jesiennym, postawienie namiotów typu baldachim albo i kilkusetmetrowych. Koszty zwiększają dodatkowo wynajem stołów i krzeseł. Obowiązkiem firmy cateringowej jest utrzymanie czystości w trakcie imprezy i wywóz śmieci. Niekiedy firmy życzą sobie zapewnienie ochrony, chociażby parkingu. Zapewniamy toalety i prysznice.

Zaścianek może zaoferować organizatorom zewnętrznym, m.in. wynajęcie magazynu, 10 baldachimów różnej wielkości (od 2 do 50 m2) (od 4 do 40 m2), parasole, stoły piwne, plastikowe foteliki, hamaki, koce, leżaki, 3 agregaty prądotwórcze (4 i 7 KW), dodatkowe oświetlenie terenu (pochodnie, halogeny), profesjonalne grille.

Program.

Organizator powinien też zapewnić techniczne wyposażenie miejsc do realizacji programu. Możemy zaoferować: 6 rowerów, dwie łodzie, 2 pontony, wyposażenie boisk do piłki nożnej, koszyków, siatkówki, kometki, torów łuczniczych, plastikowy plac zabaw dla dzieci, gry towarzyskie w bule, rzutki, kubb, szachy itp.

Organizatorzy

Większość imprez w Zaścianku organizujemy sami. Najwięcej imprez organizowaliśmy poprzez naszą agencję, czyli: Agencja Artystyczna Dziesięciu Muz  a także Let's Go, Adventura. Zapewniamy kompleksową organizację zleconych przedsięwzięć. Odciążamy zleceniodawcę na wszystkich lub części etapów realizacji imprezy. Proponujemy skuteczne i adekwatne do potrzeb scenariusze, przystosowanie terenu, przygotowanie zaplecza konferencyjnego czy szkoleniowego. Zapewniamy oświetlenie, nagłośnienie, muzykę, aktorów, konferansjerów, hostessy, transport, organizację noclegów, druki promocyjne, informacyjne, zaplecze socjalne dla uczestników i wykonawców. Wykonujemy każdy rodzaj scenografii.

Zapewniamy własny catering, co znacznie obniża koszty tej usługi w porównaniu z cateringiem zewnętrznym. Z powodzeniem współpracowaliśmy z Cateringiem Sheraton, Party Serwis, Margon.

Zorganizujemy każde zlecenie zapewniając atrakcyjny program i zaplecze logistyczne nawet dla paru tysięcy osób.

Więcej informacji chętnie zaprezentujemy na indywidualnym spotkaniu. 

Aby zgłosić chęć realizacji imprezy w Zaścianku Babie Lato i dokonać wstępnej analizy potrzeb - pobierz kartę imprezy, wypełnij .................. i wyślij  na babielato@babielato.pl .

 

Przy dużych imprezach i survivalach warto też pomyśleć o karetce a niekiedy i o ochronie czy ratownikach nad stawem.

 

powrót
laserpointer