20 stycznia 2021 Imieniny: Fabioli, Miry, Sebastiana

zaścianek Babie Lato

KOLOROSFERA

KOLOROSFERA

Zajęcia mają na celu rozwijanie sprawności plastycznych poprzez poznawanie wielu technik plastycznych. Wykonując własne prace uczestnicy będą rozwijać nie tylko zdolności manualne, ale również planowanie i realizacje w etapach: pomysłowość, kreatywność, wyobraźnię i koncentrację, a zwłaszcza wrażliwość na otaczający je świat brył, barw, światła i ruch. Nauczą się podejmowania decyzji poprzez dobieranie odpowiednich środków wyrazu i materiałów. Zajęcia wpływają również na podniesienie samooceny uczestników oraz na wyrażanie własnej indywidualności. Będziemy także zwracać uwagę na zaangażowanie w pracę zespołu realizującego projekt.

Proponujemy do wyboru: plenery malarskie (techniki: ołówek, węgiel, kredki, pastele, akwarele oraz techniki mieszane). Plener graficzny. Plenery fotograficzne. Plenery rzeźbiarskie (rzeźba , decupache, ceramika, instalacje). Domowe inspiracje plastyczne. Szydełkowanie.

Zapewniamy opiekę merytoryczną instruktorów ewentualnie artystów z danej dziedziny, materiały plastyczne. 

Zajęcia kończy wystawa poplenerowa i wykonanie dokumentacji fotograficznej na DVD i przekazanie płytki kierownikowi grupy.

Uczestnicy dostają dyplom poświadczający udział w zajęciach. Kierownik grupy informowany jest o szczególnie utalentowanych uczestnikach czy to plastycznie replica uhren omega czy społecznie.

 

 

powrót
laserpointer