23 października 2017 Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

zaścianek Babie Lato

Dojazd do Zaścianka Babie Lato

 

Adres: Ziemiary 56, gmina Bolimów

 

Mapa>>>satelitarna

AUTOSTRADA (bezpłatna)

 

Jadąc z Łodzi można, zjechać węzłem SKIERNIEWICE/ŁOWICZ (dojazd w 18 minut), pojechać na Łowicz i skręcić w prawo na Nieborów/Bolimów.

Jadąc z Warszawy można, zjechać węzłem WISKITKI (dojazd w 18 minut), pojechać na Sochaczew, skręcić w Aleksandrowie na Nieborów, w Bolimowie na Skierniewice. 


Jak dojechać od strony Bolimowa? Na rynku w Bolimowie skręcamy na Skierniewice. Po przejechaniu (wiaduktem nad autostradą) 4,2 km zwalniamy i skręcamy w lewo przed drewnianym drogowskazem "Zaścianek Babie Lato" 

Nie wolno skręcać wcześniej przy drogowskazie "Ziemiary 0,5".

                                                                          

Dalej, żużlową polną drogą, jedziemy w dół do skrzyżowania. Tu skręcamy w prawo. Z oddali zobaczymy drewnianą strzechę i to jest właśnie Tu. Samochód zostawiamy na parkingu.


Bez problemu można dojechać do Zaścianka:

 

  • z Płocka (przez Wyszogród, Sochaczew – 81 km) >>>>
  • z Mszczonowa - około 40-30 minut dojazd (przez Skierniewice – 40 km.)>>>>
  • Rawy Mazowieckiej (35 km.).
  • Żyrardowa (przez Wiskitki, Aleksandrów – 25 km),
  • Łowicza (24 km.),
  • Sochaczewa (23 km.).
  • Skierniewice są tuż tuż (10 km.).

Jak dojechać od strony Skierniewic? Jedziemy na Sochaczew. Po wjechaniu do lasu mamy jeszcze do pokonania ok. 10 km. Gdy po prawej stronie kończy się ściana wysokich drzew, zwalniamy i po około 250 m. znajduje się drewniany drogowskaz "Zaścianek Babie Lato". Skręcamy w prawo.

Dalej, żużlową polną drogą, jedziemy w dół do skrzyżowania. Tu skręcamy w prawo. Z oddali zobaczymy drewnianą strzechę i to jest właśnie Tu. Samochód zostawiamy na parkingu. 


W trakcie trwania imprezy, na życzenie firmy, od strony Bolimowa i Skierniewic umieszczamy drogowskazy z logiem – nazwą waszej firmy.


Gdybyście jednak mieli kłopot ze znalezieniem trasy – zadzwońcie:

602 672 875 – Włodzimierz Taboryski

powrót